محل تبلیغات شما

خدایا اگر پشیمانی از گناه توبه است، پس به عزّتت سوگند که من از پشیمانانم، و اگر آمرزش طلبی از خطاکاری سبب فرو ریختن خطاها از پرونده است، من از آمرزش خواهانم، حق رضایت با توست تا راضی شوی، خدایا با قدرتت بر من توبه ام را بپذیر، و با بردباری ات نسبت به من از من درگذر، و با آگاهی ات از حال من با من مدارا فرما، خدایا تویی که به روی بندگانت دری به سوی بخششت گشودی و آن را توبه نامیدی، و خود فرمودی: بازگردید به جانب خدا، بازگشتی خالصانه» 

إِلَهِی إِنْ كَانَ النَّدَمُ عَلَى الذَّنْبِ تَوْبَةً فَإِنِّی وَ عِزَّتِكَ مِنَ النَّادِمِینَ، وَ إِنْ كَانَ الاسْتِغْفَارُ مِنَ الْخَطِیئَةِ حِطَّةً فَإِنِّی لَكَ مِنَ الْمُسْتَغْفِرِینَ، لَكَ الْعُتْبَى حَتَّى تَرْضَى، إِلَهِی بِقُدْرَتِكَ عَلَیَّ، تُبْ عَلَیَّ، وَ بِحِلْمِكَ عَنِّی، اُعْفُ عَنِّی، وَ بِعِلْمِكَ بِی، اِرْفَقْ بِی، إِلَهِی أَنْتَ الَّذِی فَتَحْتَ لِعِبَادِكَ بَاباً إِلَى عَفْوِكَ سَمَّیْتَهُ التَّوْبَةَ فَقُلْتَ: تُوبُوا إِلَى اللَّهِ تَوْبَةً نَصُوحاً» ،

برای خواندن متن کامل دعا اینجا کلیک کنید

منبع : پایگاه عرفان

سرباز قاسم سلیمانی (دل نوشته ای به سردار دل ها)

سر مطهر امام حسین(ع) در چه مکانی دفن شده است؟

توفیق درک محضر امام حسین(ع)

وَ ,توبه ,إِلَهِی ,خدایا ,مِنَ ,إِلَى ,من از ,با توست ,رضایت با ,إِنْ كَانَ ,و با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گرافیک، طراحی، دکوراسیون داخلی ، InteriorDesing-GraphicDesign وبلاگ آموزشی علم آمار و آمار فضایی راهنمایان تور athtelidown dierabisfi farworkwero ♥♥♥عشق طبقه ی اوّل آسمان♥♥♥ راه های آنی کسب درآمد از اینترنت و فروش فایلهای غیر قابل استفاده خودتان دانلود آهنگ شاد جدید Eleanor's receptions